Міністерство оборони запустило мобільний застосунок «Резерв+» для військовозобов’язаних, призовників та резервістів. Там можна буде оновити свої дані. Про це повідомила пресслужба відомства. 

Платформа запрацює з 18 травня — у день набуття чинності оновленого закону про мобілізацію, згідно з яким, відзавтра всі чоловіки віком 18-60 років протягом 60 днів (до 16 липня включно) повинні оновити свої облікові дані. «Під час оновлення даних направлення на ВЛК видаватися не буде. Таке направлення може бути виписане у разі потреби згодом», — запевнили в Міноборони.

Там наголосили, що оновити дані можна будь-яким із двох способів. Перший — це онлайн через застосунок «Резерв+». Він буде доступний для завантаження на смартфонах через App Store та Google Play Market із 18 травня.

«Резерв+» надає можливість оперативного оновити дані та доступ до інформації у реєстрі «Оберіг». Після оновлення даних у застосунку можна буде побачити інформацію з реєстру щодо себе.https://www.youtube.com/embed/vAchBGPwyVo?feature=oembed

Також оновити дані можна офлайн у територіальних центрах комплектування або Центрах надання адміністративних послуг, які діють у всій країні. Якщо робити це через ТЦК, то, окрім самого витягу з реєстру, ви також отримаєте відповідну відмітку у військовий квиток.

З 18 червня у застосунку «Резерв+» також з’явиться QR-код, відсканувавши який відповідні представники влади зможуть миттєво отримати інформацію про ваш статус як військовозобовʼязаного, призовника або резервіста.