Організатори запрошують на прем’єру інклюзивно-інтерактивного театралізованого дійства для дітей з інвалідністю «СИМФОНІЯ УКРАЇНСЬКИХ КАЗОК» у виконанні симфонічного оркестру «Київ-Класик» під керівництвом артисту ЮНЕСКО в ім’я миру Германа Макаренка. Захід відбудеться на території Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» 5 липня о 15:00.

«Симфонія українських казок» – це поєднання музичного і театрального мистецтва з використанням інтерактивного підходу. В основі сценарію – український фольклор. Під час вистави прозвучать твори Семена Гулака-Артемовського, Миколи Лисенка, Левка Колодуба, Володимира Птушкіна, а також народні українські мелодії.

«Наш проєкт «Симфонія українських казок» –  зразок безбар’єрного доступу до культурного продукту, що сьогодні є дуже важливою задачею для українського суспільства. Крім того, він має декілька цілей: культурно-естетичну, освітню, патріотичну —  оскільки в основі сценарію вистави епос українського народу, а також звучить у твори з української музичної спадщини», – розповідає автор ідеї проєкту, диригент, керівник симфонічного оркестру «Київ-Класик» Герман Макаренко.

В головних ролях:

Наталія Мієдінова –  українська ігромайстриня, композиторка, авторка величезної кількості пісень для дітей, яка виступає під сценічним ім’ям Тьотя PANDA; 

Вадим Мирошниченко – режисер, педагог;

Герман Макаренко  – диригент, керівник симфонічного оркестру «Київ-Класик», артист ЮНЕСКО в ім’я миру;

камерний склад оркестру «Київ-Класик».

Також у виставі безпосередньо беруть участь маленькі пацієнти лікарні «Охматдит».

Проєкт здійснюється за підтримки Українського культурного фонду.

Запрошуємо журналістів долучитися до нашого заходу.

В програмі:

14:30 – брифінг за участю генерального директора лікарні «Охматдит» Володимира Жовніра, керівника оркестру “Київ-класик” Германа Макаренка, головного психолога лікарні «Охматдит» Олени Анопрієнко, режисера та сценариста вистави Вадима Мирошниченка та акторки й ігромайстрині Наталії Мієдінової.

15:00 – вистава.

16:00 – спілкування з учасниками, глядачами вистави.

Адреса проведення заходу: м. Київ, вул. В.Чорновола, 28/1, центральний вхід головного корпусу (блок Е).

Попередня акредитація обов’язкова!

troyskaya@gmail.com, вайбер, телеграм +380506681093 (Троїцька Людмила).