Сталося це 30 листопада. Знаходиться резиденція в Києво-Печерському заповіднику і розташована на першому і другому ярусі Великої Лаврської дзвіниці. Про це повідомляє «Погляд».

У резиденції діти й дорослі матимуть змогу поспілкуватися з чудотворцем, побачити його чарівний кабінет, арку бажань, взяти участь в квестах і здійснити незвичайну відеоподорож.

У день відкриття резиденції тут представлять містечко ангелів – міжнародну виставку авторських ляльок “Ангели – ті, хто завжди поруч”. У заповіднику можна буде побачити роботи близько 100 майстрів з України, Грузії, Ізраїлю, виконані в техніках пап’є-маше, соломоплетіння, валяння, печворк.

Вхід на відкриття Резиденції Святого Миколая вільний. В інші дні вартість вхідних квитків буде від 50 до 150 грн, залежно від дня відвідування й обраних заходів.

На Софійській площі в Києві приступили до монтажу новорічного містечка, яке обіцяють закінчити до 8 грудня. Тут вже з’явилися перші будиночки, монтують теплу зону з навісом від снігу.

Невдовзі також мають визначитися, якою буде головна ялинка цього року, що встановлять на Софійській площі – живою чи штучною. Ще одну велику ялинку мають встановити на Контрактовій площі.