Черговий номер паперової газети “Нова Доба” вийде друком для своїх передплатників і читачів у понеділок 3 грудня.

Відтепер газету “Нова Доба” можна передплатити у будь-якому відділенні “Укрпошти” у Києві та Київській області.

У номері багато цікавих матеріалів від наших авторів. Зокрема:

Трагедія, якої не знало людство: Київська область

Найбільше постраждали від голоду колишні Харківська і Київська області. Тепер це Полтавська, Сумська, Харківська, Черкаська, Київська і Житомирська. На них припадає 52,8% загиблих. Смертність населення тут перевищувала середній рівень у 8-9 разів. У Вінницькій, Одеській, Дніпропетровській областях рівень смертності був вищій у 5-6 разів. У Донбасі – у 3-4 рази. Фактично, голод охопив весь Центр, Південь, Північ та Схід сучасної України.

Архівні документи, які збереглися, свідчать, що окремі люди передбачали біду і зверталися до керівників УСРР і СРСР з метою не допустити страшного лиха…(читати на сторінках “Нової Доби” далі)

***

Звернення ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України»

«Ми усвідомлюємо складну економічну, соціально-політичну ситуацію в країні, пов’язану із зовнішньою агресією та необхідність захисту української держави, що це ускладнює  забезпечення  прав і соціальної захищеності  осіб з інвалідністю… МИ ЗАКЛИКАЄМО ЗРОЗУМІТИ: МИ – не просто особи з інвалідністю, МИ – громадяни України (читати на сторінках “Нової Доби” далі)

***

Міст через річку Броварка або, як кажуть місцеві жителі, Чирський міст (Переяслав-Хмельницький район, Київська область), відкрили для руху транспорту. Його капітально відремонтували і тепер всі машини без об’їзду рухаються у звичному напрямі. Дозволили проїзд автомобілям вночі 10 листопада після того, як міст заасфальтували. Цю роботу здійснювали працівники «Агрошляхбуду» буквально напередодні.

***