Український ветеранський фонд запрошує людей, які переживають втрату рідних і близьких, долучатися до очної групи підтримки. Зустрічі відбуватимуться раз на два тижні, у суботу, о 12:00. Приєднуйтеся, якщо після втрати минуло 5 – 6 місяців.

Група підтримки – це простір довіри, поваги та взаємопідтримки, в якому є можливість побути серед людей зі схожим досвідом, отримати підтримку та турботу. А фахові психологи допомагають проживати біль та розпач, гнів та тугу.

Очна група підтримки, яку започатковує Український ветеранський фонд, призначена для людей, які проживають втрату, від якої минуло 5 – 6 місяців. Її проводитимуть сертифіковані фахівці – психологи Гарячої лінії кризової підтримки фонду відповідно до восьмикрокової програми, розробленої Центром психологічної підтримки для людей, які втратили близьких. 

«У горі людина переживає певні етапи. І до кожного етапу має бути свій підхід психологічного впливу. Саме тому групи розподілені за терміном втрати. Тут не йдеться про знецінення досвіду втрати, навпаки – про більш уважне і систематизоване ставлення до цього», – пояснює головний психолог Гарячої лінії кризової підтримки Українського ветеранського фонду, ветеран Олександр Чаморсов.

Зустрічі групи стартують у жовтні, після набору учасників, і відбуватимуться один раз на два тижні, у суботу, о 12:00 за адресою: вул. Дегтярівська, 48. Тривалість кожної зустрічі – 3 години з перервою.Заплановано вісім основних зустрічей групи та дев’ята ресурсна. Участь безоплатна.

У групі закритого типу буде до 8 учасників, для яких створять окремий закритий чат в Telegram. Тому під час реєстрації необхідно вказувати дійсні номери телефонів. Якщо ж номер прихований — збережіть номер: +38 067 400 46 60 (Telegram Гарячої лінії кризової підтримки).

Перед формуванням групи передбачено індивідуальну зустріч / консультацію для знайомства, під час якої людина зможе детально дізнатися про роботу та умови участі в групі підтримки тощо. Ця зустріч відбуватиметься онлайн та триватиме одну годину. Щоб долучитися до групи підтримки, заповніть реєстраційну форму: https://cutt.ly/reRSxskt.

Цей проєкт став можливим завдяки програмі Український Фонд Швидкого Реагування IREX, яку втілює IREX за підтримки Державного департаменту США.