В Яготинському дитячому навчальному закладі №1«Зіронька» завершуються роботи  щодо поліпшення температурного режиму в групах закладу, а саме заміни системи опалення та батарей в  2 ігрових кімнатах, 2 дитячих спальнях, 2 санвузлах та 2 роздягалках.

Так, ще перед початком опалювального сезону 2018-2019 років в підвальному приміщенні були встановлені нові крани на теплових пунктах, що дало можливість проводити ремонт та заміну системи опалення в кожній групі окремо.

За словами працівників тепломережі, однією з проблем, через яку температура в групах не відповідала нормі, була невідповідність кількості обігрівальних батарей опалювальній площі та застарілій системі опалення. Тож завдяки працівникам підприємства «Яготинтепломеража» в надзвичайно короткі терміни було проведено заміну системи опалення та батареї в групах.

На сьогодні температурний режим в групах становить 210 С. І вже 03 грудня  вихованці двох груп повернулися в свої «домівки», де стало тепло та затишно. Тим часом ремонтні роботи не припиняються. Так, вже за тиждень КПТМ «Яготинтепломережа» планує продовжити роботи з поліпшення теплового режиму ще в двох групах ДНЗ №1 «Зіронька».

На проведення вказаних заходів із заміни та встановлення нових обігрівальних засобів з районного бюджету виділено 150 тисяч гривень.

Голова Яготинської районної державної адміністрації Василь Шмигановський переконаний, що «кожна дитина заслуговує на щасливе та безтурботне дитинство. У нас є можливість показати дітям, що вони потрібні нам. Потрібні здоровими, розумними, сильними. Від нас залежить їхнє майбутнє, а, отже, і наше, і майбутнє всього суспільства, а отже вже сьогодні ми маємо попіклуватися про комфортне перебування їх в закладах дошкільної освіти та забезпечити отримання ними необхідних знань та навичок».