2 грудня на Березанського міського голову Володимира Тимченка було вчинено замах, повідомляє у Facebook медіа-центр Березані.

Як стало відомо, близько 19.00 Тимченко їхав авомобілем з Березані до Переяслава-Хмельницького. Вже на території Переяслав-Хмельницького району, біля с. Пристроми, автомобіль мера наздогнало авто з невідомими особами. З нього вони двічі вистрілили по автомобілю Тимченка, ймовірно, з обрізу мисливської рушниці. Обидва заряди картечі влучили в автівку. На щастя, Тимченку вдалося залишитися неушкодженим та відірватися від переслідувачів.
За інформацією слідчого відділення Переяслав-Хмельницького РВ Національної поліції України в Київській області, порушено кримінальне провадження за фактом замаху на навмисне вбивство, здійснене групою осіб за попередньою змовою із застосуванням вогнепальної зброї. Наразі триває слідство та оперативно-розшукові заходи.

За інформацією “Вісника Переяславщини” Володимир Тимченко нині перебуває в медзакладі. Стан його здоров’я задовільний. Сам постраждалий каже, що знає хто міг вчинити на нього замах.