Нещодавно в столиці Угорщини Будапешті проходив фінал Кубка світу з панкратіону. Панкратіон – це давньогрецьке бойове мистецтво, яке поєднує в собі елементи боротьби і кулачного бою.

Юні борці з Фастівського району завоювали 29 медалей. З них: 16 золотих, 6 срібних та 7 бронзових! Про це пише «Погляд».

Вихованці «Козацького лицарського клубу», клубів «Спортивна нація» та ”Доброслав”, спортивних шкіл Фастівського району, Фастова та дитячо-юнацької спортивної школи «Динамо» підняли імідж нашої країни та довели, що Україна сильна у спорті та має потужний потенціал.

Серед спортсменів селища Борова, відділення КДЮСШ «Динамо» Діана Григоренко здобула відразу 3 золота і срібло, Максим Мельник здобув золото, Денис Деркач – срібло і дві бронзи, а Тимофій Приходько став чемпіоном і двічі срібним призером змагань.

Каріна Ільченко з села Веприк стала чемпіонкою та бронзовою призеркою змагань, Анастасія Ткаченко з Томашівки здобула золото і срібло, а Артур Будовий з села Триліси – срібло і бронзу. Всі спортсмени належать до ДЮСШ Фастівського району.

Кращий спортсмен відділення панкратіону Фастівської ДЮСШ Андрій Гриценко став цього року чемпіоном та срібним призером фіналу Кубку світу в Будапешті.

Представники Фастівського спортивного клубу «Спортивна нація», які виступали у складі збірної Києва, теж здобули чимало нагород.

Серед дорослих Максим Петренко здобув два 1-их місця, 3 місце здобув Микола Швець. Результати серед юнаків: Ілля Лубієць – два 1-их місця, Олександр Кравченко – два 1-их місця, Андрій Цвик – 1-2 місця, Максим Лосенко – 1-2 місця. Всього 6 представників клубу здобули 8 золотих, 2 срібних, 1 бронзову нагороди.

За підсумками командних змагань збірна України з панкратіону стала другою у світі, поступившись команді Угорщини й то лише за кількістю учасників. Тому що залікові бали давалися всім учасникам, незалежно від того є медаль чи немає.

Вітаємо фастівських спортсменів та пишаємось їхніми здобутками на міжнародній арені!