Днями, в Яготині на порядку денному чергового засідання колегії районної державної адміністрації основним питанням стояло питання про затвердження районного бюджету на наступний рік.

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина“.

Начальник управління фінансів Яготинської РДА Ольга Барсук доповіла присутнім членам колегії, що показники доходної частини загального фонду районного бюджету Яготинського району на 2018 рік було затверджено в сумі 90 мільйонів 327 тисяч 820 гривень.

За її словами, на виконання ст.78 п.7 Бюджетного кодексу України за звітний період 2018 року управління фінансів Яготинської РДА підготовило та направило до районної ради Яготинського району висновки щодо внесення змін до рішення про затвердження районного бюджету, які надано на підставі детальних аналізів  виконання показників  доходної частини загального фонду бюджету на звітні дати. Внаслідок внесених змін, плановий показник доходної частини загального фонду районного бюджету Яготинського району збільшено на 3 мільйони 785 тисяч 800 гривень. Тож уточнений плановий показник доходної частини загального фонду районного бюджету становить 94 мільйони 113 тисяч 620 гривень.

Виконання планового показника доходної частини районного бюджету станом на 01 грудня поточного року становить 107,6 відсотка за рахунок перевиконання планового показника по податку з доходів фізичних осіб. Очікуване ж надходження доходів до кінця грудня становитиме  97 мільйонів 495 тисяч 354 гривні, або 103,6 відсотка Основним бюджетонаповнюючим податком районного бюджету є податок з доходів фізичних осіб і становить 99,8 відсотка від загальної суми надходжень станом на 01 грудня цього року.

Начальник управління фінансів також нагадала присутнім, що для поліпшення ситуації з виконання планових показників була створена робоча група з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. На її засідання за участю контролюючих  органів запрошувалися боржники, які мали борги перед бюджетом та цільовими фондами.

Підбиваючи підсумки свого виступу, Ольга Барсук повідомила, що управління фінансів Яготинської РДА щоденно здійснює моніторинг виконання місцевих бюджетів за доходами та доводить до відома Яготинської РДА, Яготинської районної ради та сільських і міської ради. Аналітичні матеріали направляються до Яготинського відділення  Броварської ОДПІ.