Бориспільський НВК «Гімназія «Перспектива»-ЗОШ І-ІІІ ступенів» імені Володимира Мономаха отримав повнорозмірне футбольне поле зі штучним покриттям. Передача поля відбулася в рамках програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки.

Закупівля спортивного обладнання проведена за рахунок обласного бюджету, а встановлюватиметься коштом міського бюджету. Завдяки децентралізації, спільним зусиллям органів державної влади та ефективності використання коштів платників податків і стала можливою реалізація таких проектів.

Це третій із семи комплектів штучного покриття розміром 110 на 70 метрів, які було закуплено  в рамках публічної закупівлі спортивного обладнання та технологічних комплектуючих для облаштування футбольних полів. Нещодавно аналогічні комплекти було доставлено в село Пірнове Вишгородського району та до міста Вишгород.

Нагадаємо, що виконання Програми відбувається за підтримки депутатів Київської обласної ради, за сприяння Київської обласної державної адміністрації та на виконання Указу Президента України Петра Порошенка про Національну стратегію з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація».