У приміщенні Ташанської сільської ради відбулось відкриття пункту обслуговування громадян Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області. Відкрили пункт обслуговування голова комісії з припинення управління Тетяна Бугай та сільський голова Віктор Кужільний. Пункт обслуговування працюватиме кожну третю середу місяця з 9.00 до 14.00 год. Про це повідомляє ться на сайті КОДА.

Відвідувачі зможуть отримати консультацію фахівців, підготувати і здати документи для призначення та перерахунку пенсії, отримати пенсійні посвідчення. Також можна буде отримати довідки про розмір пенсії, про перебування на обліку, про заробітну плату за відповідними формами.

Після урочистого відкриття пункту, головний спеціаліст Переяслав-Хмельницького відділу обслуговування громадян Ганна Михайленко провела прийом громадян. Під час прийому порушувались питання пенсійного забезпечення, здійснення перерахунків пенсій відповідно до змін чинного законодавства.

Це вже п‘ятий пункт обслуговування громадян у Переяслав-Хмельницькому районі. Пенсійні послуги стали ближчими ще для  більш як 750-ти  пенсіонерів.

Звернутись до працівників Пенсійного фонду окрім жителів села Ташань, зможуть  жителі сіл Горбані, Положаї, Шевченкове, Дениси.