Якщо компанії виділять з держбюджету затверджені 500 млн грн, то проблем з роботою відділень не буде до кінця червня 2019 року
Йдеться у матеріалі zaxid.net.

Компанія «Укрпошта» зможе зберегти чинну мережу відділень лише якщо своєчасно отримає фінансування у 500 млн грн у першому кварталі 2019 року, як заплановано в державному бюджеті. Про це повідомив генеральний директор «Укрпошти» Ігор Смілянський.

«При цьому ця сума є необхідним фінансуванням на перше півріччя. До другого півріччя ми повернемося з урядом до обговорення питання додаткового фінансування мережі відділень «Укрпошти», – розповів він в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна».

Смілянський також зазначив, що наразі компанія продовжує підвищувати зарплати своїм працівникам, зокрема листоношам та операторам відділень. За його словами, чергове підвищення заплановано на перший квартал 2019 року.

Водночас під час зустрічі зі Смілянським президент Петро Порошенко заявив, що вважає недопустимим звільнення листонош у сільських районах, адже домігся виділення у бюджеті на 2019 рік 500 млн грн на потреби «Укрпошти», для того, аби компанія не закривала своїх відділень у селах.

«Наказую вам припинити звільнення листонош. На сьогоднішній день ці 500 млн грн дозволять вам забезпечити і відповідне підвищення зарплати, і захистити листонош, особливо в селах», — заявив Порошенко, інформує прес-служба голови держави.

При цьому самому Смілянському президент порекомендував урізати свою зарплату. «Особисто від мене, наполегливо рекомендую певним чином переглянути власну заробітну плату. Сподіваюся, що ви почуєте пораду», – резюмував Порошенко.

Раніше гендиректор державної «Укрпошти» заявив, що компанія має намір припинити доставку пенсій і закрити 5-7 тис. відділень у сільській місцевості з 1 січня 2019 року в разі непідвищення тарифів на доставку пенсій.

Пізніше стало відомо, що «Укрпошта» запустила програму зі скорочення адміністративно-управлінського персоналу на 30%. У компанії заявили, що зможуть скоротити витрати Пенсійного фонду на доставку пенсій до нуля за п’ять років, якщо отримають дозвіл займатися наданням фінансових послуг.