14 грудня – закінчився терміну подання заяв до нового Академічного ліцею в Борисполі. Але до навчання приступлять не всі бажаючі. Про це повідомляють «Вісті».

«Від бажаючих навчатися в ліцеї надійшло понад 700 заяв. Оскільки школа розрахована на 850 учнів, то багатьом буде відмовлено у переведенні. Наразі ми компонуємо із 1 по 8 класи, 17 класів вже сформовано», — розповідає начальник управління освіти та науки Бориспільської міської ради Тетяна Павленко, додаючи, що після 25 грудня всі батьки будуть повідомлені про те, чи піде їхня дитина у новий заклад після канікул, чи продовжить навчання у тій же школі, яку відвідує.

«Багатьом може бути відмовлено, але з 1 вересня наступного навчального року школа буде повністю укомплектована», — переконує Павленко.

Керівник наголошує, що після того, як остаточно сформуються класи, можна буде говорити про нестачу чи надлишок кадрів, які готові працювати в академічному ліцеї.

У свою чергу, міський голова Анатолій Федорчук спростував чутки, що ширяться містом, про грибок на стінах.

«Я відповідально і без перебільшень говорю, що це найкращий навчальний заклад в Київській області. Усі негативні чутки є безпідставними. У такий спосіб окремі вчителі «з великої букви» намагаються дестабілізувати навчальний процес у місті та перевести ситуацію із формуванням учнівського та педагогічного колективів нової школи в політичне русло», — наголосив мер Борисполя.

Він також наголосив, що з відкриттям Академічного ліцею в жодній школі міста навчальний процес не постраждає, а вчителі, які бажають викладати в новому закладі зможуть поєднувати роботу і в інших школах.

Дата урочистого відкриття Академічного ліцею поки не озвучується. Відомо лише, що у планах влади зробити це в січні, можливо, навіть в перший день навчального процесу після канікулярного періоду — 14 січня 2019 року. Список запрошених на урочистості, поки не озвучується. Чи приїде Президент України Петро Порошенко, теж лишається інтригою.