В селі Святопетрівське Києво-Святошинського району за участі голови КОДА Олександра Терещука відкрили нову амбулаторію.

Медичний лікувальний заклад обладнаний всім необхідним: електрокардіографом з вбудованою телеметричною системою, клінічним аналізатором та мікроскопом для проведення лабораторних досліджень, а також сучасними комп’ютерами з приладами для телемедицини. Тут підключено медичну інформаційну систему “Медстар”, що дає змогу реалізувати реформу медичної галузі.

“Медична допомога нарешті стає доступною навіть для жителів віддалених населених пунктів області. Кожен мешканець села тепер зможе отримати і невідкладну допомогу, і своєчасну діагностику захворювань, і лікування, і профілактику”, – наголосив голова КОДА.

Окрім кабінету сімейного лікаря, в амбулаторії є дві окремі маніпуляційні для дітей та дорослих, кабінет акушерки та клініко-діагностична лабораторія. Лікарі забезпечені спецодягом і сумками сімейного лікаря, які укомплектовані всім необхідним для первинного діагностування. В наявності також є санітарний автомобіль “Рено Дастер” з водієм для обслуговування пацієнтів вдома.

Амбулаторію збудували за рахунок місцевого та районного бюджетів.

“Ми вже бачимо перші результати децентралізації. Адже коли кошти залишаються у місцевих бюджетах, це дає можливість розвивати інфраструктуру, будувати амбулаторії та дитячі садочки, створювати гідні умови для громадян”, – підкреслив голова області Олександр Терещук.