У місті Переяслав відбулась офіційна презентація сервісного центру міністерства внутрішніх справ. Це вже 8-ий такий центр в Київській області.

Незалежно від місця реєстрації тут можна замінити або отримати посвідчення водія, зареєструвати та перереєструвати авто, отримати довідки про несудимість та інші послуги.

Обслуговуватимуть громадян кваліфіковані працівники, які щодня можуть надавати більше 100 послуг. В центрі МВС передбачені зручності для осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення. Є дитячий куточок та зона з книжками для комфортного перебування громадян у центрі. Центр оснащений електронною чергою, інформаційною системою, планшетом для оцінки якості обслуговування та веб-камерою, що дозволяє переглядати завантаженість центру в режимі реального часу. На прилеглій до адмінбудівлі території облаштовано майданчик для проведення огляду транспортних засобів із навісом, якісним освітленням та паркомісця для відвідувачів.

У офіційній церемонії відкриття взяли участь міський голова Тарас Костін, секретар міської ради Петро Бочарін, начальник Регіонального сервісного центру МВС в Київській області Микола Горбонос, начальник сервісного центру Борис Хвостик, представники ЗМІ та громадськість міста.

“Одне з основних завдань реформи сервісних центрів МВС — створення комфортних умов для громадян та якісне, клієнтоорієнтоване обслуговування”, – зазначив начальник Регіонального сервісного центру МВС в Київській області Микола Горбонос.

Центр МВС працюватиме за адресою: Переяслав-Хмельницький, вулиця Новокиївське шосе, 46, з вівторка по суботу без обідніх перерв, неділя та понеділок – вихідні дні.