Популярність мікрогріну зростає з кожним роком. Обумовлено це, зокрема, поєднанням багатої кількості вітамінів у малих об’ємах.

Разом з цим, культивувати мікрогрін не складно, головне — дотримуватись необхідних умов вирощування – пише aggeek.net.

«Культивація мікрогріну не складна” – вважає Максим Кірічко, директор київської вертикальної гідропонної ферми «Щастя Здоров’я».

“Якщо для росту салату на гідропоніці потрібні стартові інвестиції, то з мікрогріном все простіше. Грубо кажучи, його можна виростити в себе на вікні. Після кількох днів у темряві йому потрібно багато світла, середня температура і дуже хороша циркуляція повітря. Вирощувати мікрогрін можна використовуючи геотекстиль і перліт. Останній служить як субстрат, він відмінно зберігає вологу. Зверху кладеться геотекстиль, куди безпосередньо сіється насіння», — пояснює Максим Кірічко.

Тривалість виробничого циклу мікрогріну значно коротша (1-2 тижні), ніж у дорослих аналогів (4-6 тижнів). Отже, поки дозріє салат, можна зробити від 3 до 4 виходів мікрогріну. Крім того, він не вимагає великої площі. Все, що потрібно, — світло та своєчасне зрошення.

«Мікрогрін вирощуємо під замовлення клієнта. Кількість може бути різна. 30 кг на тиждень вважаємо непоганим замовленням. Кілограм коштує від 400-700 грн, в залежності від виду», — розповідає директор.

Що стосується конкуренції, — вона велика. Увійти на ринок з цим продуктом не складно, як фінансово, так і технічно. А там де простий вхід, там і бажаючих багато.

Окрім мікрогріну на фермі у Максима Кірічка вирощують, горох, соняшник, червонокачанну капусту, редис, буряк, крес-салат, амарант, коріандр, цибулю, мазуну, льон. Секрет успіху — підготовка насіння. Ферма «Щастя Здоров’я» закуповує його у світових лідерів з Нідерландів.

Про мікрогрін: дослідженнями Коледжу сільського господарства та природних ресурсів штату Меріленд (AGNR) та Міністерства сільського господарства Сполучених Штатів (USDA) доведено, що мікрогрін має більшу поживну цінність, ніж зріла рослина. У ході досліджень вчені виявили, що мікрогрін утримує від 4 до 40 разів більше поживних речовин, ніж зріла рослина.

Тому і користь мікрогріну колосальна. В зелені безліч вітамінів і мікроелементів, а так як рослина знаходиться тільки на початку свого становлення — природа дає йому максимум необхідних корисних речовин у високій концентрації.

Мікрогрін очищає організм, омолоджує клітини тіла і сприяє омолодженню шкіри, прискорює ріст волосся. Також він дуже корисний для травлення і крові. Калорійність продукту настільки низька, що організм на його перетравлення витрачає більше енергії.