Державні спеціальні оперативно-профілактичні заходи «Розшук» тривали на території столичної області з 3 по 30 грудня. У результаті поліцією затримано 101 особу. Ці люди  є фігурантами кримінальних проваджень – повідомив Відділ комунікації поліції Київської області.

Затримані зловмисники, які вчинили навмисні вбивства, розбійні напади, грабежі, крадіжки, дорожньо-транспортні пригоди, незаконні заволодіння автомототранспорту. Встановлено місцезнаходження дезертира.

Так, працівники Бориспільського відділу поліції встановили місце перебування двох осіб, які розшукувались за скоєння вбивства.

Один з них – це  26-річний молодик. За скоєння вбивства він переховувався від поліції майже 2 роки.

Оперативники Управління карного розшуку поліції Київщини затримали 45-річного чоловіка, якого з жовтня цього року розшукувала поліція Іванківського району за скоєння вбивства.

Поліція Обухова затримала 33-річну жінку, яка з грудня 2017 року переховувалась від органів влади за скоєння розбійного нападу.

Під час поліцейської профілактичної операції затримано  32-річного іноземця, який з розшукувався Російською Федерацією. Одним із судів Київщини відносно зловмисника винесено ухвало про тримання його під вартою (екстрадиційний арешт), доки не вирішиться питання про його екстрадицію до Росії.

Загалом, за час проведення оперативно-профілактичних заходів «Розшук» розшукано та повернуто до домівок 165 людей, які вважались безвісти зниклими.