Вже 15 років поспіль благодійна організація «Надія – дітям Білої Церкви» (м.Росток Німеччина) збирає та передає новорічні подарунки білоцерківцям.

За інформацією прес-служби Білоцерківської міськради, цього року близько 1100 іменних подарункових наборів було вручено дітям.

Майже два місяці учні з п’яти гімназій міст Росток та Занітц готували подарунки. 30 грудня 2018 року першими отримали подарунки родини із  «Спілки неповних та багатодітних сімей «Ластівонька». Вперше за всі роки на зустрічі  був присутній голова організації «Надія дітям Білої Церкви» – доктор Карстен Хаммер з дружиною, який особисто привітав присутніх дітей та їхніх батьків і побажав вдалого нового року, здоров’я та злагоди в родинах.

05 січня ц.р. голова Міжнародного благодійного фонду «Друзі – дітям Чорнобиля», депутат Білоцерківської міської ради Микола Дашкевич, депутат міської ради Олександр Русс та Владислав Маршалок завітали з подарунками у реабілітаційний центр «Шанс», а згодом і в Територіальний центр надання соціального обслуговування, де на них чекали діти, які мають онкозахворювання.

Варто зауважити, що саме завдяки діяльності Міжнародної благодійної організації «Друзі – дітям Чорнобиля» та її керівнику Миколі Дашкевичу, Біла Церква постійно отримує благодійну допомогу з Німеччини, спрямовану на задоволення потреб соціально-незахищених верств населення.

Фото: Білоцерківської міськради.