Вишгород розпочинає практичне впровадження в Україні міжнародної освітньої екологічної програми в рамках «Зеленого пакету» для учнів середньої — 5-8 класи, та старшої школи — 9-11 класи. Програма, яка орієнтована на розширення екологічних знань та відповідального поводження з відходами, викладається у школах 14 країн світу, що входять до Організації безпеки та співробітництва в Європі — ОБСЄ.

Сьогодні, 9 січня, розпочато програму підготовки учителів шкіл міста Вишгород до викладання шкільного курсу «Зеленого пакету» за новітніми методологічними матеріалами, підготовленими за участі партнерів УКРПЕК. Учителям та учням Вишгорода стануть доступними передові навчальні інноваційні методики та новітні матеріали, які раніше охопили майже 2,5 мільйони школярів у різних країнах світу.

Завдяки спільним зусиллям УКРПЕК та її партнерів адаптували матеріали освітньої програми та підготували методичні рекомендації з викладання шкільного курсу «Зеленого пакету», який включає 17 годин теоретичних та практичних інтерактивних занять. Чотири базових блоки курсу розкривають головні правила відповідального поводження з відходами та сприяють підвищенню екологічної обізнаності та відповідальності школярів.

Розпочинається цей шкільний освітній проект з Вишгорода, адже саме це місто стало першим в Україні пілотним майданчиком, де було впроваджене роздільне збирання сміття. І як показав досвід, найбільше значення у цьому процесі має освітня та просвітницька діяльність серед дітей та мешканців громади.