Перший  розважальний комплекс «Дитяча мрія» запрацював у Переяславі-Хмельницькому на вулиці Б. Хмельницького, 32 . Власники закладу – молоде подружжя Артур і Анастасія Жуки.

Пише “Вісник Переяславщини”.

Дитячий квиток у парк розваг коштує 160 грн (у понеділок-четвер) і 190 грн (у п’ятницю-неділю).  Дорослі, які супроводжують малечу, заходять безкоштовно. Заплативши за вхід, малеча може гуляти в закладі весь день. Навіть дозволяється на якийсь період покинути приміщення, а потім повернутися і продовжити розваги.

Відвідувачі заходять до ігрової зони комплексу без верхнього одягу, у змінному взутті або в шкарпетках. Речі залишають у шафах, які зачиняються на замок. Власники обіцяють, що згодом у закладі надаватимуть одноразове взуття для дорослих.

На території комплексу, який займає площу 1200 кв. м, є чотирнадцять батутів, скалодром, гірки та лазанки, басейн, наповнений різнокольоровими кульками, поролонова яма. Найближчим часом відкриються пісочниця, тарзанка, лабіринт із перешкодами й зона ігрових приставок Xbox. Шість кімнат закладу пристосовані для святкувань днів народження.

У той час, як діти розважаються, батьки можуть перепочити в кріслах-мішках чи посидіти в кафе. У меню закладу – піца, суші, картопля-фрі, солодка випічка, різні напої. Між іншим, дорослим теж дозволяють пострибати на батутах. У комплексі спеціально встановили міцні конструкції, які витримують недитяче навантаження.

У «Дитячій мрії» постійно працюють аніматори. Згодом будуть няня-вихователь й інструктор. Власники кажуть, що хочуть поєднувати в закладі розважальне з пізнавальним. Тож у планах – майстер-класи, ігри і заняття для розвитку дітей.

Артур і Анастасія Жуки вирішили відкрити дитячий розважальний комплекс, коли зрозуміли, що в місті нікуди піти з малечею. “Ми з чоловіком якийсь період жили в Києві. Переїхали до столиці, бо, як і більшість молодих людей, вважали, що в Переяславі нам робити нічого. Тут навіть немає, де розважитися родиною”, – каже 24-річна Анастасія Жук, за освітою ветеринар. – “Згодом зрозуміли, що Переяслав – найкраще місто. І повернулися. Тоді й вирішили з чоловіком зробити все можливе, аби молоді сім’ї не хотіли звідси виїжджати. А для цього треба створити в місті комфортні умови для проживання. Так виникла ідея відкрити дитячий парк розваг”.

” Ми дуже вдячні за фінансову підтримку батькам і друзям, які в нас повірили й інвестували гроші в цей  проект” – дякують господарі парку.

За словами Анастасії, розважальний комплекс будувався п’ять місяців. Роботи було настільки багато, що вони з чоловіком працювали тут нерідко до ранку. Все врахувати одразу було складно, тому нині дослухаються до побажань клієнтів.

Розважальний комплекс «Дитяча мрія» працює з 10 до 21 години.