Адвокат намагався підкупити працівника поліції, який здійснював перевірку депутата-підприємця. Порушник запропонував офіцерові 1000 доларів.

Новину повідомляє прес-служба Військової прокуратури Центрального регіону України.

У повідомленні зазначається, що прокуратура спільно з Державним бюро розслідувань та Управлінням захисту економіки Нацполіції Київщини здійснювала перевірку директора одного з державних підприємств та депутата Київоблради. За даними прокуратури, чоловік не задекларував новий автомобіль та нерухомість.

Під час перевірки держслужбовця вищезгаданими органами 22 грудня адвокат директора запропонував офіцеру поліції  хабар у розмірі 1000 доларів за не притягнення його підзахисного до адміністративної відповідальності.

4 січня адвокат зустрівся з майором поліції та підтвердив факт, що збирається дати хабар. Правоохорнці вирішили провести спецоперацію. 9 грудня адвокат знову побачився з офіцером поліції та передав йому частину обіцяної суми, після чого був упійманий на хабарництві.

Наразі прокуратура подала клопотання до суду, а правоохоронці проводять розслідування. Хабарнику загрожує позбавлення волі  строком від двох до п’яти років або штраф у розмірі 200-500 неоподатковуваних мінімумів громадян за статтею 369 Кримінального кодексу України.