У Білій Церкві вирішили перейменувати вулицю Театральну на вулицю імені Героя України Ігоря Зінича – легендарного медика-кіборга, який загинув під завалами Донецького аеропорту.

Як повідомляє інформаційний портал “Погляд”, це питання обговорювали на засіданні комісії з перейменування вулиць Білоцерківської міської ради. Підставою стало звернення Білоцерківського медичного коледжу та міського товариства “Просвіта”. Випускник згаданого коледжу, легендарний медик-кіборг у Донецькому аеропорту рятував життя пораненим в умовах, коли їх неможливо було звідти вивезти, під постійними обстрілами. Його і самого було поранено.

Молодший сержант Ігор Зінич (позивний “Псих”) загинув 20 січня 2015 року під завалами в новому терміналі аеропорту, який підступно підірвали проросійські бойовики. Медик протримався там рекордні 34 доби.

Члени комісії одностайно підтримали пропозицію увічнити пам’ять героя у назві вулиці. Втім, дискутували, яку ж саме переназвати.

На вулиці Театральній під №6 впродовж 54 років знаходився медичний коледж, з якого у світ медицини вийшли тисячі випускників. Тому цілком логічно, що саме її слід перейменувати на честь героя-медика. Крім того, вона завершується площею Героїв Небесної Сотні, де буде встановлено пам’ятник новітнім героям України. Таким чином, маємо органічне поєднання.

Всі переконані, що Герой України Ігор Зінич своїм героїчним життям, самопожертвою заслужив право, щоб вулиця названа його ім’ям, знаходилася в центрі міста.