У Вишгороді на Київщині пройшли спільні показові навчання поліцейських столичної області та працівників ДСНС щодо забезпечення безпеки громадян під час купання у крижаній воді.

«Сьогодні у Вишгороді відбулись спільні показові навчання співробітників поліції столичної області та працівників Державної служби надзвичайних ситуацій по забезпеченню безпеки громадян під час купання у крижаній воді. Рятувальники продемонстрували та розповіли про засоби, способи рятування людей з крижаної води, надали цінні поради, вкотре нагадали про дотримання правил безпечного поводження на водних об’єктах, щоб уникнути надзвичайних подій та трагічних наслідків під час святкування християнського свята», – йдеться у повідомленні.

У свою чергу генерал поліції третього рангу, очільник поліції Київської області Дмитро Ценов зазначив, що на водоймищах Київської області у свято Водохреща підготовлено та упорядковано 130 місць для купання. Уточнюється, що там будуть нести службу наряди поліції, охороняючи публічний порядок, безпеку і майно громадян.