У соціальних мережах з’явився детальний план території Тарасівської загальноосвітньої школи, за яким передбачена добудова навчального та спортивного корпусів – повідомляє Інформаційна агенція “Погляд”,  з посиланням на групу “Тарасівська громада”.

У документах по будівництву зазначається, що наразі школа розрахована на 660 учнів, однак при цьому ЗОШ відвідують 720 учнів. Тому Тарасівська сільська рада планує добудувати навчальний корпус на додаткових 240 навчальних місць.

Також в рамках реконструкції у школі добудують багатофункціональну спортивну залу, розміром в 968 квадратних метрів. На території біля будівлі спорудять скейт-парк та поле для міні-футболу.

Розробником проекту реконструкції виступило ТОВ “Печерська архітектурна майстерня”. Цікаво, що електронного договору на розробку проектної документації товариством поки що не знайдено. Тож про вартість розробки проекту залишається тільки здогадуватись, як і про вартість самої реконструкції.

Крім Тарасівської сільської ради замовником проекту виступило також ТОВ “Житлоекономія”, яке планує зведення ЖК “Квартал Тарасівський” по вулиці Братів Чмілів.