В понеділок, 21 січня, в Борисполі під головуванням міського голови Анатолія Федорчука відбулося засідання виконавчого комітету міської ради, – повідомляє Моя Київщина.

На засіданні виконавчого комітету було прийняте рішення Про схвалення міської цільової програми “Громадський бюджет міста Бориспіль на 2019-2023 роки”, що встановлює та регулює систему взаємодії виконавчих органів Бориспільської міської ради та жителів міста Бориспіль щодо реалізації проектів поданих останніми за рахунок коштів міського бюджету.

Після затвердження Програми міською радою жителі міста матимуть можливість долучитися до бюджетного процесу, процесу демократичного обговорення та прийняття рішень, в якому звичайні люди вирішуватимуть, як розподілити частину бюджету міста на власні ініціативи та проекти, що допоможе зміцнити довіру громадян до місцевої влади.

Члени виконавчого комітету міської ради схвалили Бориспільську міську програму забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет на 2019 рік. Метою програми є турбота та підтримка хворих на цукровий діабет, що проживають у місті Борисполі, забезпечення їх препаратами інсуліну, а також виробами медичного призначення. Також було погоджено інвестиційну програму комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства “Бориспільводоканал” на 2019 рік, внесено зміни до складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради, а також розглянуті питання опіки і піклування, обліку та приватизації житла, надання містобудівних умов та обмежень забудови земельних ділянок, соціального захисту тощо.