Стало відомо, що ТОВ “Будремсервіс”, яке належало екс-чиновнику Мінрегіонбуду Борису Мацюку, збудує вісім спортивних майданчиків на Київщині, – повідомляє Моя Київщина.

Як стало відомо з оголошень електронної системи державних закупівель ProZorro, в грудні 2018 року ТОВ “Будремсервіс” уклало ряд договорів з державними структурами Київської області на будівництво спортивних майданчиків зі штучним покриттям для міні-футболу.

Примітно, що всі договори укладені без проведення конкурсу. Можливо, це пов’язано з тим, що раніше ТОВ “Будремсервіс” належало екс-чиновнику Мінрегіонбуду Борису Мацюк, а також  помічнику нардепа 7 скликання Анатолія Гіршфельда ( Партії регіонів) Сергію Швидкому.

Так, з ТОВ “Будремсервіс” договору на будівництво спортмайданчика для міні-футболу підписали такі замовники:

Відділ освіти Згурівської РДА (на території Опорного загальноосвітнього навчального закладу Новоолександрівської НВК), вартість – 1,4 млн гривень;

Відділ освіти Миронівської РДА (на території Росавской школи), вартість – 1,45 млн гривень;

Богдановський сільрада Броварського району (в с. Богданівка Броварського району по вул. Богдана Хмельницького, 219), – вартість 1,45 млн гривень;

Клавдієво-Тарасівський селищна рада (на вул. Генерала Небогатова Клавдієво-Тарасівському), вартість – 1,45 млн гривень;

Відділ освіти Бородянського райдержадміністрації (в Немішаєвського навчально-виховному комплексі “Спеціалізована школа I-III ступенів), вартість – 1,43 млн гривень;

Відділ освіти Васильківської міської ради (по вул. Тракторної, 53 у Василькові), вартість – 1,45 млн гривень;

Студеніковскій сільська рада (на території Переяславського НВК), вартість – 1,45 млн гривень.

Відділ капітального будівництва Білоцерківської міської ради (реконструкція спортмайданчики з пристроєм поля на території школи № 13 в Білій Церкві), вартість – 1,46 млн гривень. І ще один аналогічний договір на будівництво такого ж поля на території школи № 11, вартістю – 1,46 млн гривень.

Роботи по всіх договорах повинні бути виконані до 31 грудня 2019 року.

Всі договори були укладені протягом 10 днів – з 17 по 27 грудня. Закупівлі проводилися без конкурсу, а в системі Prozorro лише опубліковані звіти про укладені договори.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol , компанія ТОВ “Будремсервіс”  була створена більше 20 років тому. Директор підприємства – Олександр Дзюба. Засновниками на даний момент числяться Темур Кардава і Інна Рудовська. З 2005 року і до лютого 2018 року підприємством володіли Григорій Воскобойник, Сергій Швидкий і Борис Мацюк (Ніна Мацюк, прописана з Борисом Мацюком по одному і тому ж адресою, була в складі засновників у 1998 році). Сергій Швидкий на даний момент керує ДП “Газ-Південь”, зареєстрованим в окупованому Севастополі, а також, очевидно, був помічником нардепа 7 скликання Анатолія Гіршфельда від Партії регіонів.

Борис Мацюк з 2008 по 2010 рік працював начальником управління у Міністерстві регіонального розвитку та будівництва України, був депутатом Броварської райради минулого скликання. У 2014 році на позачергових парламентських виборах балотувався в нардепи як самовисуванець. У 2015 році був кандидатом в депутати Броварської райради Київської області від “Опозиційного блоку”, проте до міськради не пройшов. Зараз Мацюк очолює громадську організацію “Всенародний контроль та захист” і разом з Швидким і Воскобойник володіють недавно створеним ТОВ “Інкор-Буд”, яке займається будівництвом.

Примітно, що ТОВ “Будремсервіс” в грудні минулого року також уклало кілька аналогічних договорів на будівництво (реконструкцію) спортмайданчиків для міні-футболу в Сумській, Вінницькій та Хмельницькій областях. За даними Zакупівлі, в 2018 році ТОВ “Будремсервіс” уклало договорів на загальну суму понад 60 млн гривень. До 2018 року в держтендерах компанія не брала участь.