28 січня в Переяслав-Хмельницькій центральній районній лікарні  почав працювати сучасний рентгенівський апарат, яких всього декілька в Україні. Він встановлений у хірургічному корпусі, має назву Іmax 7300, втім головне – це якісно новий рівень обстеження хворих.

Рентген-діагностичний комплекс дає можливість проводити рентгенографію органів грудної клітини, черевної порожнини, рентгенографічне дослідження кістково-суглобової системи організму людини та кісток черепа.

Апарат дозволяє використовувати як рентгенівську плівку, так і цифрові диски. Також обробка інформації надає можливість використовувати її в умовах телемедицини.

Керівник лікарні Лариса Кузьменчук повідомила, що вже провели навчання фахівців, які працюватимуть на новому обладнанні. Розрахований апарат на 2 робочих місця. Зроблено й сучасний ремонт кабінету.

І власне, відзначимо, що сучасний рентгенівський комплекс в медичному закладі Переяслава-Хмельницького з’явився завдяки сприянню земляка, заступника голови Київської територіальної організації «БПП «Солідарність» Віталія Яреми та голови асоціації «Виробники ліків України» Петра Багрія. Директору лікарні було вручено відповідний сертифікат на безоплатну передачу обладнання від благодійного фонду «ЕЛЄОС».