У селі Петропавлівська Борщагівка невідомий заліз через балкон до квартири на другому поверсі і чотири години утримував в заручниках господиню, в той час як за стінкою грав її 13-річний син.

Про це повідомляє громадянка Ольга Гріга на своїй сторінці в Facebook.
У повідомленні наголошується, що в ніч з 2 на 3 червня молода жінка прокинулася від того, що невідомий чоловік обсипає її пелюстками троянд. Після чого невідомий повідомив, що невстановлені особи заплатили йому за згвалтування і вбивство жінки. Але злочинець вирішив відмовитися від виконання замовлення.
Відзначається, що протягом чотирьох годин він утримував жінку в заручниках, змушуючи її розповідати про своє життя. Крім цього, грабіжник повідомив, що ненавидить забезпечених людей і прийшов відновити справедливість. Відібрані у жертви гроші спочатку розкладав на підлозі, потім пропонував разом спалити на балконі.

«Щоб додати до цієї ситуації гостроти, мій 13-річна дитина весь цей час грав за стінкою, в двох метрах від моєї« камери тортур »- різався з друзями в нічних комп’ютерних битвах, чим викликав весь час гнів і обурення мого прибульця, мовляв, як ми, багатії, псуємо і розбещуємо комп’ютерами своїх дітей! », – розповіла Ольга Гріга.

Рано вранці маніяк забрав гроші, годинник, коштовності, виліз на вулицю через балкон другого поверху і зник. Поліція інформацію поки не підтверджує.
Також відзначимо, що зі слів потерпілої був створений фоторобот невідомого грабіжника.

Джерело