Щороку 29 січня кожний свідомий українець схиляє голову в пам’ять про тих, хто в далекому 1918 році боронив рідну землю  ціною власного життя. Цього дня у залі засідань Переяслав-Хмельницької РДА відбувся захід, присвячений Дню пам’яті Героїв Крут. Участь у ньому взяли голова Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Юрій Клименко, заступник голови райради Іван Бугаєнко, заступник голови адміністрації Анна Скляренко, керівник апарату адміністрації Валерій Перчук та громадськість району.

Захід розпочався із хвилини мовчання, присутні згадали світлу пам’ять героїв, замордованих під Крутами, Героїв Небесної Сотні та полеглих воїнів АТО.

Цікавою та змістовною була розповідь голови громадської ініціативи «Корінь нації», методиста з питань розвитку туризму Переяслав-Хмельницького районного будинку культури Миколи Богатиря, який розповів присутнім про їх земляка, жителя села Дем’янці Петра Дремлюгу, який в 1918 році входив до сотні помічного студентського куреня Січових Стрільців, що був сформований зі студентів Київського університету Святого Володимира та Народного університету і приймав участь у бою біля станції Крути.

Після перегляду фільму про Героїв Крут, Євгенія Кот продекламувала патріотичного вірша, а ведучий заходу доніс присутнім інформацію про подвиг українських юнаків, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України та стали гідними для наслідування прийдешніми поколіннями.