Президент Петро Порошенко підписав Указ про відзначення державними нагородами 88 військових. Серед нагороджених 67 військовослужбовців, що отримали поранення, посмертно нагороджено 21 бійця.

Захисники відзначені за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності в зоні бойовиї дій в Донбасі проти промосковських найманців.

Орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня отримали, зокрема, старший лейтенант Максим Єрмохін та молодший лейтенант Денис Лошкарьов посмертно.

Орденом «За мужність» ІІ ступеня нагороджено старшого сержанта Миколу Лівітчука. 15 жовтня 2018 року він отримав осколкове поранення, однак не залишив позицію і відкрив вогонь у відповідь в бік противника. Внаслідок прицільного вогню було вбито навідника та кулеметника великокаліберного кулемету «Утес» противника.

Орден «За мужність» ІІІ ступеня отримали 39 військових, з них посмертно – 18 захисників. Серед нагороджених старший матрос Павло Кравець. 31 травня 2018 року п’ятеро  військових в результаті обстрілу противника отримали осколкові поранення. Павло Кравець почав надавати першу медичну допомогу пораненим, під його керівництвом і допомогою була здійснена евакуацій військових до безпечного місця. Під час огляду лікарів було виявлено, що Павло Кравець також отримав два осколкових поранення.

Ще двох військовослужбовців посмертно відзначено орденом Данила Галицького.

Також медаллю «За військову службу Україні» нагороджено 3 військових, медаллю «Захиснику Вітчизни» 41 захисника.