В Київській обласній державній адміністрації пройшла нарада з питань підтримки сім’ї та прав дитини під головуванням Олександра Терещука.

В ході наради було обговорено низку важливих питань. Зокрема, мова йшла про стан розвитку сімейних форм виховання та усиновлення, реформування системи догляду за дітьми та підготовку до відзначення в Київській області року дитини.

Також були внесені пропозиції деяких змін до обласної комплексної програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Щаслива родина – успішна країна» до 2022 року з метою відзначення на Київщині 2019 року Роком дитини. Було запропоновано до проведення низку нових культурно-масових заходів, реалізацію проектів задля заохочення дітей до навчання, активної громадської діяльності, забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей, які перебувають в сімейних формах виховання та під патронатом, а також багато інших корисних змін.

«Сьогодні потрібно до цієї роботи залучити громадськість європейських країн. Представники фондів та міжнародних організацій на сьогоднішній день активно долучаються до проблеми соціальної незахищеності наших діток і ми маємо їм в цьому допомагати. Тому я запросив на цю нараду керівників профільних департаментів, щоб вони також долучались до нашої спільної задачі. Ми повинні провести конструктивне обговорення та чітко окреслити подальший план дій», – зазначив голова Київської області Олександр Терещук.