Свій 100-річний ювілей, 2 лютого, відзначила жителька села Вовчків Переяслав-Хмельницького району Марія Костянтинівна Подерня.

Про це повідомляє “Вісник Переяславщини”.

До святкової зали сільського будинку культури зайшла тендітна ювілярка в супроводі своєї великої родини. Всі, до речі, були одягнені у вишиванки. Зал стоячи, під музику, оплесками зустрічав ювілярку. На сцені, де зібралася вся велика родина, гості, колектив художньої самодіяльності з Марією Костянтинівною зробили фото на пам’ять.

Кеівництво Вовчківської сільської ради на чолі з головою Тетяною Постолюк організували свято з нагоди поважного ювілею жительки. Всі щиро бажали Марії Костянтинівні міцного здоров’я та вручила від громади велику теплу ковдру і корзину різнокольорових квітів за прожиті довгі роки.

Зі словами вітання до ювілярки звернулася заступник голови Переяслав-Хмельницької РДА Анна Скляренко і вручила Подяку від голови Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Юрія Клименка та голови Переяслав-Хмельницької районної ради Петра Качкалди, грошову винагороду та красивий букет квітів.

Голова ради ветеранів району Любов Тенетко з найкращими словами вдячності за прожиті нелегкі роки звернулася до ювілярки перш за все як до вдови учасника бойових дій Другої світової війни, і відзначила, що життя дається кожному, а довгожителем бути – треба заслужити у Бога.

Теплі слова та великий торт отримала Марія Костянтинівна від управління Пенсійного фонду в особі начальника Переяслав-Хмельницького відділу обслуговування громадян Ніни Бурчик.

Донька ювілярки щиро подякувала всім за організоване свято, а 5-ти кілограмовий торт іменинниці роздали всім присутнім.