Про фінансування оплати праці педагогам Фастова у 2019 році розповіла начальник управління освіти Наталія Єриш, – йдеться на Погляд.

Оплата праці педагогів шкіл, в тому числі і вечірньої, інклюзивно – ресурсного та навчально – реабілітаційного центрів здійснюється за рахунок субвенції, що є дотацією місцевим бюджетам з державного.

Минулого року у Фастові були затримки по виплаті відпускних та оздоровчих вчителям шкіл через недоотриману містом субвенцію з державного бюджету. Цього року також існує дефіцит коштів державної субвенції, що становить майже 600 тис. грн. за умови, що буде оплачуватись тільки 5% за престижність праці.

Щоб уникнути минулорічної ситуації управлінням освіти проведено співбесіди  з керівниками шкіл та поінформовано про недостачу коштів. За результатами розроблено спільний план  превентивних заходів.

Начальник управління освіти розповіла, що завдяки додатковому фінансуванню з міського бюджету з лютого місяця всім педагогам, враховуючи і дошкільні та позашкільні заклади, буде встановлено доплату за престижність праці в розмірі 10 %, а керівникам – 20%. Окрім того, впродовж року передбачаються кошти для заохочення окремих педагогів за особистий внесок в організацію освітнього процесу та високу якість освіти.