Завдяки зусиллям жительки Забір’я місцева школа отримала позачергове право приєднатися до проекту Let’s do it, Ukraine та безкоштовно отримати приладдя для сортування сміття, – повідомляє Погляд. Однак керівництво школи договір підписувати відмовилось.

Лілія Сергієнко – жителька Забір’я, і як всі батьки, вона мріє, щоб її донька жила в красивому та чистому місці. Сортування сміття – одна з ініціатив, яка могла би покращити життя в селі.  А Let’s do it, Ukraine – програма, яка передбачає роздільний збір відходів у школах Київщини та матеріальну підтримку процесу компанією PepsiCo.

Я працюю у PepsiCo, ось і спитала, чи можливо сільській школі допомогти з еко-сортуванням. На моє здивування, не відмовили, а навпаки, зразу відреагували. Тобто, я дійсно була в потрібному місці в потрібний час”, – розповіла Лілія.

Спочатку керівництво школи підтримало ініціативу. Компанія надіслала школі договір, завезла контейнери та провела тренінг для вчителів і дітей. Ще й бонус на додачу: на рахунок школи за зібрану сировину мали надходити кошти. Однак потім щось змінилось: керівництво відмовилось підписувати договір та брати контейнери на баланс.