Під керівництвом заступника голови КОДА Алли Арешкович в рамках проекту «Пульс» відбувся практикум з питань реформування системи охорони здоров’я, – повідомляє Київська обласна державна адміністрація . Участь у заході взяли начальник відділу з організації надання медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я Київської облдержадміністрації Олена Коваленко та виконавчий директор Київського регіонального відділення Асоціації міст України Гаррі Мартін.

У ході роботи учасники обговорили питання про стан та перспективи розвитку галузі охорони здоров’я на Київщині.

Заступник голови Київської ОДА Алла Арешкович виділила ключові завдання та перспективи розвитку галузі. Зокрема, створення в Київській області 3-х Центрів серцево-судинних подій, впровадження медичної послуги вторинного/третинного рівня поза межами Державних фінансових гарантій та розвиток інфрастуктури охорони здоров’я в сільській місцевості – відкриття нових амбулаторій.

«Наразі наша головна мета – це створити нову систему, у центрі уваги якої буде громадянин, його життя та здоров’я. Це слугуватиме для забезпечення однакового доступу до медичних послуг кожного українця, гарантією надання якісних медичних послуг»,- наголосила Алла Арешкович.