Компанія ТОВ “Європейський Протеїн Україна” побудувала в смт. Рокитне Київської області завод з виробництва високопротеїнових добавок нового покоління. Загальна сума інвестицій в проект складає близько 10 млн доларів.

Пише  Delo.ua

Засновники ТОВ “Європейський Протеїн Україна” – німецька компанія Agrolife GmbH і датська компанія Fermentationexperts AS. Спільне будівництво заводу почалося в квітні 2016 року.

Його потужності дозволять забезпечити потреби як внутрішнього ринку, так і ринків Європи, Близького Сходу й Азії.

У компанії відзначають, що в світі є лише два подібних заводи. На підприємстві впроваджена система управління якістю, яка відповідає  міжнародним стандартам GMP.

Відкриття заводу з виробництва високопротеїнових добавок для відгодівлі тварин заплановано на 15 червня.

Нагадаємо також, що в Київській області один з найбільших виробників хліба та хлібобулочних виробів в Україні – холдинг “Хлібні інвестиції”, будує завод з виробництва заморожених хлібних виробів. Його відкриття планується на серпень 2018 року в смт. Нові Петрівці, поряд з уже діючим хлібозаводом.

Сума інвестицій в проект складає 22 млн євро. Важливо відзначити, що завод будується за рахунок власних і кредитних коштів, залучених в “Райфайзен Банк Аваль”.