19 лютого Президент України Петро Порошенко і Президентом Європейської Ради Дональд Туск вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. Вони пройшли до Хреста на місці загибелі та встановили лампадки біля пам’ятної стели з іменами загиблих. Пролунали поминальні дзвони.

Пізніше, під час зустрічі Петро Порошенко заявив, що надзвичайно важливо, щоб реформи в Україні демонстрували, що жертви Небесної Сотні були недарма.

«В ці дні Україна і світ схиляють голови перед жертовним подвигом Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за нову і демократичну Україну. Єдине, що прагнули ті, хто вийшли на майдани під час Революції Гідності – це повернення нашої країни до родини європейських народів, це підписання Угоди про асоціацію», – сказав Глава держави.

Він також підкреслив, що для нього дуже важливо, щоб ті реформи, які проводяться в Україні і та підтримка, яку ми маємо з боку керівництва Євросоюзу, з боку Президента Європейської Ради і країн ЄС, демонстрували, що жертви Небесної Сотні точно були недарма. Вони дали країні шанс на зміни, на успішне майбутнє. Це майбутнє має бути у вільній родині європейській народів.