Цього року Славутич втретє долучився до Європейського тижня сталої енергії (EUSEF) і 4-10 червня 2018 року провів ряд цікавих заходів, повідомляє сайт Славутицької міської ради.

Зокрема, з 30 травня по 7 червня тривало онлайн-анкетування серед славутчан «Ставлення громадськості до питань енергоефективності та енергозаощадження». Результати було презентовано під час Відкриття Днів сталої енергії в Офісі підтримки громадських ініціатив.
Протягом тижня на LED-екрані КЗ «Кіноконцертний комплекс» демонструвалися відео-ролики на тему енергоефективності.
А 4 червня – колектив КП «Агентство регіонального розвитку», підтримавши ініціативу проведення Зеленого дня, зменшив обсяг використання канцелярського паперу з метою збереження природних ресурсів.
6 червня – педагоги ЗОШ № 4 організували та провели для школярів конкурс малюнків на асфальті «Енергозбереження – твоє безпечне майбутнє».

І 7 червня в Офісі підтримки громадських ініціатив відбулося урочисте відкриття Днів сталої енергії.
Протягом дня, 8 червня, працівники департаменту енергоменеджменту КП «Агентство регіонального розвитку» провели чотири екскурсії для учасників літніх пришкільних таборів до двох демонстраційних об’єктів пілотного проекту з реалізації Плану сталого енергетичного розвитку м. Славутич до 2020 року по здійсненню термомодернізації та двох муніципальних об’єктів бюджетної сфери.
Аби привернути увагу до здорового способу життя та популіризувати екологічно чистий вид транспорту – велосипед, ввечері цього ж дня відбувся перший для Славутича нічний велопробіг від клубу «Rider X».
9 червня пройшло нагородження переможців загальноміських конкурсів екологічного спрямування «Краща програма факультативу (гуртка) з енергозбереження», «Чарівний дивосвіт рослин нашого двору», «Екологічна стежина», «Збережи ялинку».
Після урочистостей пройшов еко-квест «Енергія» з питаннями про енергоефективність та енергозбереження, завданнями та цікавими локаціями міста, в якому взяли участь 4 команди з 14 осіб, серед них діти та дорослі.
Ввечері того ж дня у просторі EnLight відбувся концерт.