25 лютого у Броварах відбулася Рада регіонального розвитку Київщини, у якій брав участь Президент і керівництво області. Петро Порошенко під час свого виступу одним з важливих моментів виділив реальні кроки з монетизації субсидій та індексації пенсій.

«Зараз, коли ми подолали економічні наслідки російської агресії, коли відновлюється зростання і з’являються реальні можливості вирішення соціальних проблем, ми відкриваємо другий фронт, фронт боротьби з бідністю», – сказав Президент.

Чому не раніше? Глава Держави підкреслив, що чотири роки проводились реформи, щоб створити економічний фундамент. Він зазначив, що вдалося забезпечити високі надходження і формування золотовалютних резервів держави, стабілізувати національну валюту, банківську систему, уповільнити інфляцію, скоротити бюджетний дефіцит.

Майже 215 тисяч домогосподарств у Київській області отримали субсидії на сплату житлово-комунальних послуг. Вже у березні громадяни отримають на руки «живі» гроші і самі будуть оплачувати комунальні послуги. В середньому субсидія складає 1600 грн.

Президент також зазначив, що з 1 березня запроваджується нова практика – автоматична індексація пенсій. Пенсії зростуть у понад 8 млн пенсіонерів. «Наголошую, мова йде не про одноразову акцію, а про збільшення пенсійних виплат. Віднині така процедура буде автоматично здійснюватися щороку з урахуванням двох факторів: перша – рівень інфляції, друге – зростання середньої заробітної плати в країні», – наголосив  Петро Порошенко.