Стало відомо, що національна паралімпійська збірна команда з зимових видів спорту з 41-ю високою нагородою стала першою на чемпіонаті світу з біатлону та лижних перегонів, що відбувався у канадському місті Принс Джордж

Про це повідомляє прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації.

Зауважимо, що у всі змагальні дні українські паралімпійці жодного разу не поступилися першим місцем жодній із 17 країн-учасниць. Останнього дня змагань наші спортсмени вибороли у лижних перегонах (довга дистанція) 4 медалі – 2 срібні та 2 бронзові нагороди.

Бронзова медаль заключного дня Чемпіонату – у представника Київщини Григорія Вовчинського (ураження опорно-рухового апарату, клас стоячі).

Нагадаємо про події передостаннього, п’ятого дня світової першості. У команди був рекордний за медальним результатом день – аж 9 високих нагород, серед яких 3 золоті, 2 срібні та 4 бронзові.

Відзначилися й представники Київщини. Срібну медаль виборола Олександра Кононова(ураження опорно-рухового апарату, клас стоячі). Бронзовим призером став Григорій Вовчинський (ураження опорно-рухового апарату, клас стоячи).

Медальний залік Київщини

4 срібла: Григорій Вовчинський (2), Олександра Кононова (2).

5 бронз: Григорій Вовчинський (3), Олександра Кононова (2).