5 березня в Державному архіві Київської області відбудеться музейно-архівний проект «Історична Київщина – заповітна земля Кобзаря», присвячений 205-річчю з дня народження Тараса Шевченка. Про це повідомляє сайт облдержадміністрації.

В рамках документально-мистецької програми вперше будуть представлені унікальні програми дослідження – джерельні комплекси ХІХ століття, що відображають генеалогію родини Тараса Шевченка, його особисте життя та творчий шлях. Гостям виставки буде представлено історичні архівні документи, найбільша в Київській області колекція стародавніх «Кобзарів», предмети, пов’язані з іменем Шевченка із затоплених сіл Київщини, а також мистецькі твори, друковані видання та музейні експонати. Частини своїх приватних колекцій покажуть Василь Михальчук, Дмитро Піркл, Зоя Ружин та Інна Бессалова.

Участь у заході візмуть вчені, історики, посли іноземних держав і представники облдержадміністрації.

Відкриття імпрези відбудеться 5 березня о 16.00 у виставковій залі Державного архіву Київської області по вулиці Юрія Іллєнка, 40). Ознайомитися з експонатами, виставленими в архіві, всі бажаючі зможуть до 29 березня 2019 року.