В суботу, 2 березня, в селі Щасливе Бориспільського району уже втретє відбувся відкритий турнір Бориспільської районної КДЮСШ з боксу присвячений пам’яті майстра спорту Олександра Загурського

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” із посиланням прес-службу управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації.

Завдячуючи активній підтримці адміністрації ОНЗ “Щасливський НВК”,  його директору Юрію Йовбаку та спортивного клубу “Олімп” (голова правління Андрій Риженков), турнір відбувся на високому організаційному рівні.

Змагання проводилися в оновленому залі боксу, розташованому в приміщенні закладу освіти, де нещодавно був зроблений капітальний ремонт і встановлено новий ринг.

Турнір став доволі представницьким і для багатьох боксерів добрим етапом підготовки до зонального чемпіонату України, який відбудеться в середині березня.

Для участі в турнірі були запрошені кращі боксерські колективи Київщини: Броварського вищого училища фізичної культури, ДЮСШ міст Борисполя, Василькова, Обухова, Переяслав-Хмельницького, Броварського району (с. Зазим’є) та дві команди боксерських клубів з м. Києва. Бориспільський район представляли вихованці тренерів-викладачів районної КДЮСШ Вадима Шевкопляса та Олександра Бабюка. В складах всіх команд було понад половина теперішнього складу збірної Київської області юнаків 2005-2006 років народження. Тож більшість двобоїв були дуже цікавими і захоплюючими. Всього в турнірі взяло участь 80 юних боксерів – вихованців чотирнадцяти тренерів.

 

Успішно провели свої бої бориспільські боксери. Перемоги в своїх вагових категоріях здобули Максим Третьяков, Олександр Тихонов, Іван Пархоменко, Ігор Дерев’янко, Владислав Михайлов, Денис Бородій, брати Кіріл та Ілля Ковальови, Максим та Денис Галушки. Друге місце у Іллі Пархоменка, Олександра Тетьори та Владислава Тихонова.

Всі команди-учасниці отримали пам’ятні кубки за участь у турнірі, а переможці та призери були нагороджені спеціально підготовленими до цих змагань, грамотами та медалями. За найцікавіші бої, високу майстерність та спортивні досягнення кращі спортсмени були ще і відзначені спеціальними призами.

Щиро вдячні були за вшанування пам’яті Олександра Тадеушовича, Загурського присутні на заході його дружина Людмила Борисівна та син Сергій.

У Щасливому пам’ятають Олександра Тадеушевича, як високого професіонала, тренера, який підготував не одного чемпіона України, переможців,  призерів різноманітних турнірів в Україні та Європі, поціновують його вклад у розвиток спорту у Щасливому.

Його життя обірвалось на творчому злеті, але його спортивні почерк, харизма, мужність і чоловіча толерантність продовжуються у його вихованцях.

“Впасти на коліна не страшно, гірко, коли ти не хочеш з них піднятися – як у житті, так і спорті”,- говорив тренер  своїм боксерам.