Багато знайомих, які звично 9 березня приходять вклонитися Кобзареві, сьогодні не пішли покладати квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку. Точніше сказати, саме до ірпінського пам’ятника… Вони поїхали вшанувати 205-річчя Шевченка хто в Бучу, хто в Київ, хто в Канів…

Причиною цьому стало те, що ірпінський пам’ятник Шевченку профінансував, залишивши там свій автограф, нині вже відставлений мер Володимир Карплюк, з яким дедалі менше людей хочуть мати справу і взагалі бути чимось пов’язаним з ним.

Внаслідок чого сьогоднішнє святкування зібрало дуже мало людей – значно менше, ніж торгівельні точки та всілякі розваги. Наступне святкування Масляної також мало додало масовості. Один художній колектив виступав, поміщуючись на двох сходинках міськради. Інші сиділи на клумбах слухали, чекаючи на свою чергу. Навіть лавочок для літніх людей на поставили.

Склалося враження, що безкоштовний концерт був задуманий як потішна акція для тих, у кого не вистачає грошей скупитися в недешевих ятках вуличної торгівлі. Ціни – наче для депутатів. Хоча їх якраз майже не було на святковій площі.

Торгівля також була доволі млявою. Багаті вже наситилися дуже схожими попередніми святкуваннями. Бідним ціни не по кишені. З приходом нинішньої влади комерція неухильно нищила душу свята, і сьогодні завдала їй завершального удару

Джерело: http://n-v.com.ua