На початку березня у в мікрорайоні Птахофабрика міста Яготина відкрили нову амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Про це повідомляє «Погляд». Це просторе приміщення площею 149 квадратних метрів із ремонтом, сучасними меблями, і оснащене необхідним для роботи лікаря обладнанням. Тут є електрокардіограф із вбудованою телеметричною системою, офтальмоскоп, тонометр, глюкометр, пульсоксиметр, комп’ютер з приладами для телемедицини та принтер, вертикальний ростомір, напольні та дитячі ваги і набір медикаментів.

В амбулаторії створені комфортні умови як для працівників амбулаторії, так і для відвідувачів. Амбулаторія має кабінет сімейного лікаря, маніпуляційну для прийому дорослих, маніпуляційна для дітей, жіночий кабінет, реєстратуру. Лікар забезпечений кейсом сімейного лікаря, який укомплектованийі всім необхідним медичним приладдям. Амбулаторія забезпечена інтернетом.

На ремонт і оздоблювальні роботи було витрачено 310 тис. грн. В амбулаторії працює 1 сімейних лікар, 2 медичні сестри та 1 молодша медична сестра. Медичний заклад також буде обслуговувати такі населені пункти як Червоне заріччя та село Кулябівку.