«Укрпошта» налагоджує співпрацю з громадами Київщини.

В залі засідань Яготинської районної державної адміністрації відбулась нарада з директором Київської міської дирекціі “Укрпошти» Валентином Олещенком.

Участь у зустрічі взяли також представники Переяслав-Хмельницького району, зокрема заступник голови райдержадміністрації Андрій Коркач і Анна Скляренко, представники влади Яготина, Згурівки та сільські голови.

Основне, що обговорювали на зустрічі, було питання діяльності відділень «Укрпошти» та оплати праці працівників пошти, зокрема самих листонош.

На сьогодні до витрат державного бюджету країни включено додаткові 500 млн грн. для «Укрпошти», як компенсація збиткового тарифу на доставку пенсій та грошової допомоги. Це дозволило не тільки зберегти мережу та 75-тисячний колектив «Укрпошти», але й забезпечити своєчасну виплату пенсій, а також монетизованих субсидій.

В 2015 році мінімальна зарплата поштаря була 1218 гривень, у 2019 – 4173 гривні.

В рамках зустрічі Валентин Олещенко запропоновав підписати «Меморандум про співпрацю та наміри між Київською міською дирекцією АТ «Укрпошта» та сільськими радами». Мета меморандуму: підняти зарплату робітників пошти у сільській місцевості та поліпшити умови їх праці. На пропозицію щодо підпису меморандуму відгукнувся голова Циблівської сільської ради Переяслав-Хмельницького району Сергій Дяченко.

За дорученням Валентина Олещенко також переглянуть діяльність відділення поштового зв’язку у селі Помоклі задля покращення рівня праці робітникам та надання послуг населенню.

Київською міською дирекцією «Укрпошта» заплановано провести вісім виїзних нарад на території Київщини. Головною метою є є домовленість про співпрацю «Укрпошти» та місцевих громад.