Учора, 14 червня 2018, Київщина відзначила День медичного працівника. Гостинно приймало медиків з усієї області місто Буча. Працівників галузі охорони здоров’я вітали у літньому театрі Бучанського міського парку.

Повідомляє Департамент охорони здоров”я Київської ОДА

Цьогоріч 5 медиків отримали звання «Заслужений лікар України». З вітальними словами на адресу медпрацівників Київщини звернувся радник Президента України, народний депутат України Сергій Березенко. «8 мільйонів українців підписали у ході медичної реформи декларації із лікарями, а 3 мільярди гривень вже невдовзі підуть на створені центри первинної допомоги» – наголосив він.

«Професія лікаря — це, певно, набагато більше, ніж просто професія. Це дійсно покликання, дар Божий, без якого неможливо рятувати життя. Отже, і свято це стосується не лише медичних працівників, але й кожної людини, оскільки здоров’я й життя нерозривні»,- зазначив Сергій Березенко.

«2800 медичних закладів працює у країні, а довіра до медиків – одна із найвищих у країні»,- наголосив під час свого виступу народний депутат України Ярослав Москаленко.

Медичну галузь депутат назвав серцем країни і подякував за роботу, наголосивши, що це свято лікарів, фельдшерів, медсестер, молодшого медичного персоналу, водіїв карет швидких, адже жоден сучасний прилад не замінить чуйного й уважного ставлення.

«Прийміть подяку за самовіддану працю, за врятовані життя та здоров’я тисяч пацієнтів, за віру , яку ви даруєте людям. Відповідальність, мужність та самопожертва гідні глибокого визнання та вдячності з боку держави й суспільства»,- відмітив Ярослав Миколайович.

Голова Київської ОДА Олександр Горган подякував медичним працівникам за роботу. Він наголосив, що про працю лікарів знає не із розповідей, бо його батьки – лікарі. Мама у свої 72 роки працює завідуючою терапевтичним відділенням.

«Поліпшення якості медичного обслуговування та наближення послуг до людей є одним із пріоритетів обласної влади. Задля цього ми продовжуємо втілювати проекти, аби забезпечити вищу якість медичного обслуговування мешканців області», – сказав Олександр Горган. -«Втілюємо докорінні реформи в галузі, ініційовані Президентом. І я вдячний усім медичним працівникам, колективу обласного управління охорони здоров’я та всім тим, хто допомагає нам втілювати розвиткові проекти. Адже саме в такому разі ми збудуємо країну здорових і щасливих українців».

В знак подяки було вручено медичним працівникам області ще 5 подяк голови Київської обласної державної адміністрації, 20 Почeсних грамот облдержадміністрації  та 65 Почeсних грамот Департаменту охорони здоров’я  КОДА.

«Особливість цього свята в тому, що велика кількість медиків будуть відзначати його на робочому місці, лікуючи пацієнтів, рятуючи життя»,- наголосила директор департаменту КОДА Алла Арешкович.

Вона подякувала усій медичні родині Київщини, зокрема такими словами: «Щиро дякую за те, що не опускаєте руки і сміливо долаєте труднощі, адже ми живемо й працюємо з вами в непростий і водночас цікавий час – реформ. І перед нами стоїть багато важливих завдань, зокрема зробити медицину новою – якісною, доступною для громадян, а націю – здоровою».

Подарунком медикам стали виступи учасників пісенного фестивалю «Яскраві діти України», засновником якого є Ярослав Москаленко. Його донька Дарина, переможці обласних етапів конкурсу із Бучі-Анастасія Мурміль, Кирило Свита та фіналісти обласного етапу з міст Київщини, Ілларія, Віра Кекелія, Ніколо Петраш, заслужена артистка України Наталя Бучинська – ось такий пісенний вінок із улюблених пісень звучав зі сцени.