Міністр культури Євген Нищук відвідав заклади культури Київської області, зокрема, завітав до Ірпінської центральної міської бібліотеки.

Євген Нищук поспілкувався з працівниками культури, вислухав проблемні питання, які їх турбують. У спілкуванні також взяли участь в.о. начальника управління культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації Віталій Томнюк, в. о. Ірпінського міського голови Анастасія Попсуй, начальник відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міськради Євгенія Антонюк, депутат Ірпінської міської ради Максим Плешко, поет Леонід Закордонець, колектив бібліотеки та творчі люди міста.

Міністр культури ознайомився також з роботами ірпінських майстрів, які експонуються у бібліотеці.  Зокрема, виставкою робіт майстра декоративно-прикладного мистецтва Івана Рябчука «Вишитий «Кобзар» та виставкою робіт заслуженого майстра народної творчості України, етнолялькарки Тетяни Федорової.

Євген Нищук розповів про нові можливості розвитку закладів культури, про сучасні перспективи для митців на місцях, про значні зрушення у цій галузі за останні роки.