Уряд обіцяє щомісяця платити по 1700 гривень на кожну третю і наступну дитину, поки тим не виповниться по шість років.

З 1 квітня 2019 року в Україні збільшується допомога багатодітним сім’ям. Уряд виплачуватиме батькам на кожну третю і наступну дитину щомісяця 1 700 грн. Виплати здійснюватимуться до тих пір, поки дитині не в виповниться 6 років. Мета цього – підтримка народжуваності в країні. Про це повідомляє урядовий портал.

До того ж, на ці 1700 гривень щомісяця – можуть розраховувати не лише ті, хто народив чи народить дитину цьогоріч. Кожна сім’я, яка має посвідчення багатодітної, має змогу з 1 квітня оформити додаткову допомогу на дитину. Якщо, наприклад, в родині четверо дітей, двом з яких ще немає 6 років, держава виплатить по 1 700 гривень на кожну з них. Це додатково до щомісячних 860 гривень допомоги при народженні дитини.

В Україні наразі 160 тисяч багатодітних родин, де є діти віком до 6 років. «Таку допомогу будуть отримувати всі багатодітні сім’ї. За нашими підрахунками, це 2,4 мільярда гривень до кінця року. Вони закладені в бюджет і будуть виплачені», – зауважив міністр соціальної політики Андрій Рева.

Як оформити допомогу на дитину? Мамі або татові слід звернутися у найближче відділення соціального захисту населення з оригіналом та копією посвідчення багатодітної сім’ї, а також свідоцтвами про народження дітей, та написати заяву  на отримання грошей. Кошти виплачуватимуться через Укрпошту чи уповноважений державою банк на соціальні виплати за вибором сім’ї. Також сім’я отримує може надати реквізити банківської картки, на яку зараховуються 860 гривень. Навіть якщо дитині 5 років, допомогу варто оформити.