У квітні Ірпінь, Боярку і Вишневе “закрутить” на великому дитячому турнірі BeyBlade-2019. У кожному місті очікується 500 учасників. Організатори події – Володимир Карплюк, громадська організація “Нові лица Київщини”, інформаційний ресурс Irpin Kids.

Про це пише “КіевVласть”

“Японська дитяча іграшка” Бейблейд “в останні роки стала дуже популярною серед дітей. Особливо її люблять хлопчики у віці від 5 до 12 років. Хоча дівчатка також приходять на змагання. Грають в” Бейблейд “з великим спортивним азартом. На мою думку, це розвиває спілкування між дітьми. на спільному інтересі до “Бейблейд” зав’язується міцна дружба. у мого сина – 60 “Бейблейд” і він буде змагатися на турнірі 21 квітня в Ірпені “, – розповідає співорганізатор” BeyBlade-2019 “, засновник інформресурсу Irpin Kids Юлія Кнорозов.

За словами лідера команди “Нові обличчя” Володимира Карплюка, важливо зацікавити дітей новими видами вуличного спорту і давати їм можливості для самовираження.

“Бейблейд – це якийсь аналог дзиги, який з дитинства пам’ятає моє покоління. Сучасний дзига виглядає яскравіше і має спеціальне пристосування для потужного запуску. Я вважаю, що це хороша ідея – зібрати дітей разом і дати можливість познайомитися, поспілкуватися, подружитися. Тим більше, що наше подія відриває дітей від планшетів і організовано на свіжому повітрі “, – зазначив він.

В Ірпені турнір буде проходити на Центральній площі. У Боярці – на міському стадіоні. У Вишневому – в центрі міста, біля фонтану. Початок – 21 квітень о 9:00 ранку. Головні призи для переможців турніру – новітні оригінальні Cho-z BeyBlade і лаунчер від Takara Tomy.

Якщо ваша дитина хоче стати учасником турніру – потрібно заповнити анкету та зареєструватися за посиланням. Тут ви також знайдете програму турніру, правила гри і іншу додаткову інформацію. Участь в турнірі безкоштовна.

Нагадаємо, у вересні минулого року за підтримки громадської організації “Нові лица Київщини” та Володимира Карплюка в Ірпені відбувся перший великий дитячий турнір BeyBlade. Тоді Ірпінь зібрав 500 учасників з усієї Київської області. Цього року турнір охопить ще два міста – Боярку і Вишневе.