Чинний президент Петро Порошенко готовий разом із кандидатом Володимиром Зеленським здати аналізи завтра вранці у медпункті стадіону “Олімпійський” у рамках підготовки до дебатів. Про це повідомив речник виборчого штабу Петра Порошенка Олег Медведєв під час брифінгу 4 квітня, трансляцію вів телеканал “112 Україна“.

“В рамках підготовки до дебатів Петро Порошенко завтра о 9:00 чекає на Володимира Зеленського в медичному пункті стадіону “Олімпійський”, який Зеленський сам обрав для проведення дебатів, для здачі всіх необхідних аналізів, в тому числі на предмет вживання алкоголю і наркотиків”, – сказав Олег Медведєв.

Він висловив переконання, що це має бути “незалежна експертиза сертифікованих лабораторій”.

“Результати, які дадуть ці аналізи теж, напевно, є важливими для виборців, виборці мають право знати й це. Володимире Олександровичу, Петро Олексійович чекає на вас завтра. Я знаю, що за медичними правилами всі аналізи належить здавати зранку, тому 9:00”, – додав речник виборчого штабу.

Нагадаємо, 3 квітня Володимир Зеленський опублікував відеозвернення, в якому викликав Порошенка на дебати на НСК “Олімпійський”. Він заявив, що “дає на роздуми 24 години”.

Чинний гарант зазначив, що закон передбачає інші умови проведення дебатів, проте погодився дискутувати на стадіоні.

У самому НСК відповіли, що не отримували заявок на проведення дебатів, а в разі надходження розглянуть питання в робочому порядку.

У Суспільному зазначили, що технічно можуть провести трансляцію з НСК “Олімпійський”, однак дискусію не можна буде назвати дебатами, якщо ЦВК не змінить норм відповідного положення. Дебати на стадіоні мають оплатити з держбюджету, заявили в НСТУ. Тим часом у ЦВК переконані, що дискусія на стадіоні не є врегульованою законодавством, тож це передвиборча агітація.

Тим часом у МВС вже заявили, що готові гарантувати безпеку в разі проведення дебатів на стадіоні.